English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Son Makaleler
Adem Semiz
Yazıklar Olsun

Bir alışveriş mağazası % indirim kampanyasına başlıyor, mağaza önünde saatler öncesinden kuyruk.. Bir sanatçımızın konser vereceği Devamı..

Facebook
Haber Bülteni
Ad Soyad :
E-Mail :
BEYKOZ TÜRKİYE’NİN CAZİBE MERKEZİ OLACAK
Salı, 25 Şubat 2014
BEYKOZ TÜRKİYE’NİN CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Beykoz’da bulunan ve Ordu Mesudiye adıyla kurulan toplam 22 derneğin başkan ve yöneticilerinin yanı sıra, Ordu Mesudiye Belediye Başkanı ve yeni dönem Başkan Adayı İsa Gül, Ak Parti Beykoz İlçe Başkanımız Adem Sefer, İşkur İstanbul İl Müdürü Muammer Coşkun, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Spor A.Ş Genel Müdürü Alparslan Ertekin, Beykoz Nüfus Müdürü Nihade Kılıç ile basın mensuplarının katıldığı kahvaltılı toplantının ev sahipliğini Ak Parti Belediye Başkan Adayımız Yücel Çelikbilek yaptı.
Saat 10.00’da başlayıp 12.30’da sona eren kahvaltı toplantıda Beykoz’daki mülkiyet konusu masaya yatırıldı.
Beytaş Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıda Başkan Yücel Çelikbilek; Beykoz’da mülkiyet konusunu sorun olmaktan çıkardıklarını, 2B’li arazilerin tapularını isteyen hak sahiplerine dağıtmaya başladıklarını belirterek; ‘’Ne yazık ki 2B ile ilgili bazı çevreler yaptıklarımızı çekemiyor ve yalan yanlış haberlerle Beykozlu vatandaşlarımızın kafalarını karıştırıyor. Gittiğim her yerde, katıldığım her toplantıda vatandaşlarımızı uyarıyorum. Yalan haberlere itimat etmesinler. Bu fırsatı çok iyi değerlendirsinler. Beykoz çok yakın bir gelecekte İstanbul’un ve Türkiye’nin cazibe merkezi olacak’’ dedi.

gümüşsuyu

Etiketler: Ak Parti Gümüşsuyu Mahalle Teşkilatı
Yorumlar
Yorum Yazın
İsim:
E-Mail:
Web site / Blog:
Mesajınız:
39 + 35 =